Registrace a školní kola budou probíhat do 16.12.2022 (včetně) - tlačítko "VSTUP DO SOUTĚŽE".


Postup pro registraci školy do soutěže:

Pověřený pedagog registruje školu do soutěže na základě IČ školy - Vstup do soutěže - Registrace učitele (https://soutez.financnigramotnost.cz/registrace-ucitele). Ve svém profilu pak vybere kategorii zkoušky, ve které budou jeho žáci soutěžit. V případě ZŠ a gymnázií, lze vybrat dvě kategorie zároveň. Příslušný zvací kód pak předá svým žákům.

Pedagogové, kteří své školy registrovali do soutěže již v loňském ročníku NEMUSÍ znovu registraci provádět. Postačí se přihlásit ke svému účtu a zvolit příslušnou kategorii pro letošní ročník (loňský máte uložený v dostupném archivu). V případě zapomenutí přihlašovacích údajů využijte prosím odkaz Zapomenuté heslo - https://soutez.financnigramotnost.cz/login


Postup pro přihlášení žáka do soutěže:

Stránky Soutěže finanční gramotnost - Vstup do soutěže - Registrace žáka (https://soutez.financnigramotnost.cz/registrace-zaka). Odkaz vyzve k zadání zvacího kódu od pedagoga, který žáka identifikuje a spáruje s IČ příslušné školy.


Ve školních kolech žáci soutěží jako jednotlivci. 3 nejúspěšnější žáci z celé školy, v příslušné kategorii, pak reprezentují školu v kole okresním.

Všem žákům a studentům držíme palce a těšíme se letošní výsledky!